Святкування дитячих днів народжень

Вперше у Львові, команда Gelato.in.ua презентує та запрошує відсвяткувати день народження вашої дитини з друзями, креативно та смачно на виробництві справжнього крафтового морозива!

День народження – одна з найочікуваніших подій для кожної дитини, а разом з ним постає і одвічне питання: Як створити незабутнє та оригінальне свято. Адже, у цей день хочеться магії та щоб все було по-особливому.

Організаційні моменти :

Мінімальний вік учасників : від 4 років.
Максимальна кількість учасників : до 10 учасників. Групи формуються від 5 осіб.
Тривалість заходу: 90 хв.
Відповідальність батьків : Дітки залишаються під наглядом та відповідальністю батьків або няні (за умови, що ви погодили таку послугу).
Локація : Шоурум Gelato.in.ua (вул. Янева, 19 “ЖК Америка”)
Вартість : 300 грн/особи (без урахування додаткових послуг)

Попередній запис можна здійснити заповнивши анкету.

Для здійснення попереднього запису заповніть, будь ласка, анкету нижче :

Програма святкування передбачає :

-екскурсію на лабораторію морозива. Дітки дізнаються безліч цікавинок про виробництво справжнього та натурального морозива та на власні очі зможуть побачити, як виготовляється їхній улюблений холодний десерт).
-дегустацію джелато. Не лише будемо дивитись як робиться морозиво, але й смакувати! Морозиво, яке було щойно виготовлене на виробництві, дітки зможуть посмакувати та додавати топінги до смаку або горішки, ягідки, поливки та ін.
У нашому шоурумі доступний великий вибір гарячих та холодних напоїв, то ж під час святкування батьки або дітки можуть ними посмакувати, якщо буде бажання.

Бонус-приз : Морозиво, що залишиться після екскурсії запаковуємо в одну тару з собою. То ж ви зможете поділитись між учасниками заходу смачним та справжнім морозивом.

Наша рекомендація : оскільки, дітки будуть смакувати морозивом перед цим бажано, щоб діти добре поїли. То ж пропонуємо додатково скористатись послугами, які ви можете замовити за вашим бажанням.

*Додатково. Дітки зможуть посмакувати замовленими стравами у нашому шоурумі. Ми пропонуємо замовити їжу від наших закладів партнерів, на вигідних умовах : піца, суші, хінкалі.
Піцерія “Леонардо” пропонує широкий вибір смачних піц, а також супів та салатів. За вашим бажанням, вони можуть приготувати сендвічі/паніні, які особливо смакують серед діток.
“Ахалі, більше ніж хінкальня”. Хінкалі, хачапурі, шашлик, а також традиційні грузинські страви – привезуть Вам усе, щоб побачити Ваші задоволені посмішки.
“Банзай”. Якщо бажаєте замовити смачні суші, роли & вок – наші партнери нададуть вам асортимент їхньої продукції для ознайомлення та зможуть доставити їжу у зазначений вами термін до нашого шоуруму.

Якщо ви бажаєте, щоб ваші спогади залишились у вигляді фото, пропонуємо послуги фотографа. Тарас Розумович готовий допомогти вам у цьому.
Ціна : 1000грн/годину або 1200грн за півтори години.

Зв’яжіться з нами, і ми з радістю обговоримо з Вами всі деталі співпраці.

Дітки отримають максимум вражень та точно запам’ятають цей день народження! Ми гарантуємо 😉