Ice Cream Party та IceBox

Власник Gelato.in.ua працює у Львівській ІТ-компанії де звісно регулярно частував колег своїми творіннями.

Одного разу, сумлінно працюючи, усвідомив, що дуже не вистачає колегам на роботі, чогось солодкого, смачного, але не шкідливого. Так і прийшла ідея встановити перші в Україні IceBox – морозилки, заповнені нашим натуральним морозивом джелато та сорбетами. Морозиво розфасоване у зручні порції по 235мл, а смаки знаходяться у постійні сезонній ротації.

Оплата відбувається на чесне слово, кидаючи гроші у спеціальну скриньку або електронно. І всі щасливі!

З часом Gelato.in.ua почав також пропонувати постачання у офіси кави власного бренду, та супутні товари як сиропи та одноразовий посуд. При цьому машинки надаються у користання і облсуговуються безплатано.

Звісно ми не припинили частувати наших колег морозивом, але навіть почали частувати інші офіси, дні народження і навіть весілля.
Ми відточили всі нюанси і тепер, наша унікальна послуга «Ice Cream Party» передбачає виїзд наших працівників до вашої події та частування ваших працівників чи гостей нашим натуральним морозивом. Що краще можна придумати, щоб зробити приємне у гарячу пору ?

  • gelato.in.ua

Завдяки нашим фірмовим автономним «PopUpGelato™» стендам, ми влаштуємо незабутнє свято для ваших працівників чи гостей. А для особливо великого дня народження чи весілля, також є можливість тимчасового влаштування вітрини , для частування Ваших гостей.

При бажані ми можемо залучити аніматорів та фотографів які задокоментують всю подію.

Зв’яжіться з нами, і ми з радістю обговоримо з Вами всі деталі співпраці, також вибрати кращий варіант саме для Вас.

Контактна особа*

Назва закладу / компанії *

Телефон *

Е-mail *

Адрес закладу / компанії